??????
Την Ελληνική αποστολή εκπροσώπησε η Χορευτική Ομάδα Α.Τ. Αγίου Δημητρίου Αργολίδας με επικεφαλής την Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής και Χοροδιδάσκαλο αυτής, Αγγελική Α. Ταμπάκη, η οποία πρόσφερε τιμητική πλακέτα εκ μέρους του Δημάρχου Επιδαύρου κ. Κωνσταντίνου Γκάτζιου στο Δήμαρχο της 2ης Περιφέρειας Βουκουρεστίου Neculai Ontanu, μεταφέροντας τους εγκάρδιους χαιρετισμούς του. Ο Δήμαρχος της 2ης Περιφέρειας Βουκουρεστίου Neculai Ontanu έδωσε τιμητική πλακέτα στη δασκάλα του χορευτικού Αγγελική Α. Ταμπάκη για την εξαιρετική απόδοση, ευαισθησία και μεγάλη δεξιοτεχνία της Χορευτικής Ομάδας Α.Τ. Αγίου Δημητρίου Αργολίδας.