?
??? ?????? ???? ??????? ??? ??? ????????? ?? ???????? ??? 1? ?????????? ??? ??????? ??? ?????????? ??? ?????? ??? ??????? ????????? ??? ????????? ????? ??? ?????????? ???? ??? ???????????, ??? ???? ??? ?????????.
Η X-dream water ACT δραστηριοποιείται στα:
- Θαλάσσιο kayak στις παραλίες του Αργοσαρωνικού
- Ποδήλατο βουνού & περπάτημα στα χνάρια του αρχαίου μονοπατιού
- Κατάδυση στη Βυθισμένη Πολιτεία.
Γενικότερα πέρα από το καθαρά αθλητικό περιεχόμενο των δραστηριοτήτων τους σκοπό έχουν να αναδείξουν τη περιοχή του Δήμου Επιδαύρου ως προορισμό εναλλακτικών μορφών τουρισμού.
Σ’ αυτή τους την πρωτοβουλία αρωγός και συμπαραστάτης στάθηκε ο Δήμος Επιδαύρου με ειδικό διαφημιστικό έντυπο στο πλαίσιο της πάγιας πολιτικής του για προβολή της περιοχής ως προορισμό για ειδικές μορφές τουρισμού.
Η συνεργασία της X-dream water ACT με το Δήμο Επιδαύρου ξεκίνησε από αρχές Μαρτίου όταν συμμετείχε ο Δήμος στην Πανελλήνια Έκθεση Εναλλακτικού Τουρισμού και συνεχίστηκε με τον από κοινού σχεδιασμό και υλοποίηση του πενθήμερου ταξιδιού.
Πατήστε εδώ για να δείτε το φυλλάδιο του Δήμου Επιδαύρου για τον εναλλακτικό τουρισμό της περιοχής.