Sat17112018

GreekEnglish (United Kingdom)

Font Size

Cpanel

Δήμαρχος

gkatsos

? ?????? ???????? ??? ????????? ??? ??? ????????? ????????? ??? ???????? ????????? ???? 18 ??????? ??? 1958. ???????? ??? ???????????? ?????? (1977-1982) ??? ????? ?????????? ??? ??????????? ????????. ??? ?????? ??? ???????? ?? ??? ?????????? ??? ??? ????????? ??? ???????? ?? ???????????.

Από νωρίς εκδήλωσε ενδιαφέρον για την άμεση ενασχόληση με την Τοπική Αυτοδιοίκηση, γεγονός που φανερώνεται από την πολύχρονη προσφορά του στον τόπο:

  •  1/1/1987-31/12/1989: Κοινοτικός Σύμβουλος στην Κοινότητα Λυγουριού με το Συνδυασμό της Πλειοψηφίας.
  •  1/1/1990-31/12/1990: Πρόεδρος της Κοινότητας Λυγουριού.
  •  1/1/1991-31/12/1994: Δημοτικός Σύμβουλος-Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου.
  •  1/1/1995-31/12/1998: Δημοτικός Σύμβουλος με το Συνδυασμό της Μειοψηφίας.
  •  1/1/1999-31/12/2002: Δημοτικός Σύμβουλος-Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου.
  •  Εκλογές 2002, 2006: Υποψήφιος Νομαρχιακός Σύμβουλος

Στοιχεία Επικοινωνίας
τηλ: 2753360110   
Φαξ: 2753360102